7. Ulusal Çevre ve Ekoloji Öğrenci Kongresi 16-17 Nisanda Ankara’da!

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Ulusal Çevre ve Ekoloji Öğrenci Kongresi; Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Topluluğu ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji ve Genetik Topluluğu Ekoloji Grubu’nun güçlerini birleştirmesi ile, 16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Sıhhıye Kampusü’nde gerçekleşecek.

Türkiye üniversitelerindeki Biyoloji lisans bölümlerinden başı çekenler arasında olan Hacettepe Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile bu üniversitelerin ekoloji alanında da çalışmalar yürütmekte olan öğrenci toplulukları olan HUBİTO ve ODTÜ BİYOGEN; Türkiye’de bu alanda gerçekleşen en büyük öğrenci kongresine imza atacak. 7. UÇEK’te çevre ve ekoloji ana başlıkları altında; deniz, orman, bozkır ekosistemleri ile bu ekosistemlerin doğallığını koruma, beşerî faaliyetler ile bu faaliyetlerin çevreye etkileri, çevre politikaları, vb. konular ele alınacak.

16-17 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan 7. UÇEK’e sunumlarıyla katılmak isteyenler 25 Mart 2016 tarihlerine kadar 7ucek.org adresinde belirtilen şartlar doğrultusunda sunumlarını tarafımıza ulaştırmalılar.

Katılımcı olarak kongremize katılmak isteyenler buradan kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s